Notice: Undefined property: WP_Error::$ID in /wp-includes/class-wp-user.php on line 170

Notice: Undefined property: WP_Error::$ID in /wp-includes/class-wp-user.php on line 170

Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/chwz-convertio/header.php on line 1
Góry Bożych obietnic – Niedzica 2019 Góry Bożych obietnic – Niedzica 2019 – ChWZ

Góry Bożych obietnic – Niedzica 2019

W tym roku padło na Niedzicę. W dniach 19 do 28 lipca naszą młodszą młodzież przywitały podnóża szczytów Pienin Spiskich. Słońce dodawało uroku strzelistym wieżom Zamku Niedzicy i Czorsztyńskim murom, u stóp których jak błękitna wstęga rozlane zostały wody Dunajca, przecięte Niedzicką Zaporą. Nasz Stwórca cudownie świat uczynił.

Gdy już pozbyliśmy się naszych plecaków, toreb i walizek oraz zostały zasilone potrzeby pokarmowe, przyszedł czas na doładowanie baterii duchowych.
W myśl przewodniego wersetu tegorocznego obozu ,,Obietnica, którą dał nam Bóg, to życie wieczne”, nastawiliśmy nasze uszy i serca na to co przygotował dla nas Wszechmogący na ten czas. Jak zawsze nasza nadzieja nie została zawiedziona, bo przecież On nigdy nie zawodzi, a szczególnie w obietnicach.

To był cudowny czas modlitw, duchowych przeżyć, rozmów i świadectw. Nasze społeczności prowadzone były przez wujków: Radosława Kulika, Jarosława Domieniuka i Wojciecha Wilczka. Odwiedził nas również pastor zboru w Zabrzu, wujek Andrzej Poręba. Słuchaliśmy Słowa, mówiącego na temat Ducha Świętego, Jego obecności i mocy w naszym życiu. Zachęceni tą usługą mogliśmy otworzyć nasze serca przed Panem Bogiem podczas modlitwy.

Jak przystało na dzieci Boże musieliśmy stawić czoło różnym doświadczeniom, zarówno duchowym, jak i cielesnym, które zesłał dla nas Pan. Do tych cielesnych należał między innymi rajd rowerowy przez duże ,,R”, bo wiele kilometrów było do przejechania, ale dzięki Bogu wszystkim nam udało się odnieść zwycięstwo.

Czas szybko mija i nasze wakacyjne spotkanie dobiegło końca. Wyjeżdżaliśmy pełni nadziei i wiary, że to co zostało zasiane w naszych sercach z pomocą Zbawiciela Jezusa Chrystusa, da owoce w przyszłości ku Jego Chwale.

Uczestniczka obozu – Weronika

 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function twentyseventeen_get_svg() in /wp-content/themes/chwz-convertio/template-parts/content.php:68 Stack trace: #0 /wp-includes/template.php(724): require() #1 /wp-includes/template.php(671): load_template('//wp-content/th...', false) #2 /wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #3 /wp-content/themes/chwz-convertio/single.php(19): get_template_part('template-parts/...', 'post') #4 /wp-includes/template-loader.php(98): include('/wp-content/the...') #5 /wp-blog-header.php(26): require_once('/wp-includes/te...') #6 /index.php(17): require('/wp-blog-header...') #7 {main} thrown in /wp-content/themes/chwz-convertio/template-parts/content.php on line 68