Notice: Undefined property: WP_Error::$ID in /wp-includes/class-wp-user.php on line 170

Notice: Undefined property: WP_Error::$ID in /wp-includes/class-wp-user.php on line 170

Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /wp-content/themes/chwz-convertio/header.php on line 1
Świebodzin 2019 – II turnus kolonii Świebodzin 2019 – II turnus kolonii – ChWZ

Świebodzin 2019 – II turnus kolonii

Kolonia to Boży czas, bo sam Pan Jezus działa w naszych sercach. W tym roku drugi turnus kolonii na dwa tygodnie połączył 46 dzieci i 20 opiekunów z personelu i kuchni. Naszym wspólnym celem było przeżyć te dni jak najlepiej. Udało się to tym, którzy z całego serca otworzyli się na Pana Boga, bo z tymi właśnie Bóg współpracuje i współdziała ku dobremu.

Na tegorocznej kolonii mieliśmy poznać uczniów Pana Jezusa. Niekoniecznie tylko dwunastu, ale także wielu innych niepozornych, o których pamiętano w Ewangelii. Wśród biblijnych przykładów znalazły się Marta i Maria, Lewi, Kleopas, a nawet Józef i Nikodem, którzy jako jedyni wytrwali przy swoim Mistrzu do samego końca. Ostatecznie uczniami mieliśmy stać się my wszyscy. Przecież w szkole Pana Jezusa nie ma wakacji.

Razem z dziećmi bawiliśmy się w gry sportowe, planszowe i zabawie nie było końca. Udało się nawet popływać w basenie. Na wycieczkę udaliśmy się w góry oraz do stóp gór, czyli do kopalni soli w Bochni. Zawsze też pamiętaliśmy o modlitwie. A Bóg dotykał się serc.

Z każdym rokiem coraz bardziej widoczny jest niestety wpływ zła i grzechu na nasze kochane dzieci. Głównym sposobem oddziaływania jest Internet, z którego na smartfonach i komputerach dzieci czerpią niemądre przykłady, nieprzyzwoite teksty i niemoralne treści. Niejednokrotnie gry i filmiki są przesycone przemocą i grzesznym stylem życia. Często zwykła ciekawość prowadzi do poznania mrocznych i złych treści, które na długo pozostają w świadomości dziecka. Myślę, że jest to główny problem do pokonania i największa przeszkoda w drodze do biblijnego wychowania, które przekazujemy.

Tegoroczne nasze spotkanie można podsumować słowami. „Nie masz ucznia nad Mistrza, ale należycie będzie przygotowany każdy, gdy będzie jak jego Mistrz.” Im dalej postępuje nasze życie, tym bardziej potrzebujemy naszego Mistrza i Zbawiciela. Chcemy być jak On.

Wujek Paweł

 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA

Trayvon Mullen Authentic Jersey  Top